nVent HOFFMAN A10AXFN ventilator
Artikelnummer:
A10AXFN
nVent HOFFMAN A10AXFNCompacte coaxiale ventilator 115V 229x175mm 480/560CFM 45,8/49dBA 1650RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$95,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A10AXFN |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 560 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 9 x 9 in ; 229 x 229 mm |
| Dikte bij benadering: | 6,9 in ; 175 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.88 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 49 dBA |
| Vermogen: | 36 W |
| Grootte: | 9 x 6,88 (229 x 175) In. (mm) |
| Snelheid: | 1650 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 5 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
49 dBA |
| Luchtstroom |
560 CFM |
| Stroom |
36 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
1650 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “nVent HOFFMAN A10AXFN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.