Sanyo Denki 9WP0624H401 ventilator
Artikelnummer:
9WP0624H401
Sanyo 9WP0624H401 24V ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Model: | 9WP0624H401 |
| Snelheid (RPM): | 3800 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 18,7 CFM (0,524 m/min) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | San Ace 60W |
| Statische druk: | 0,161 in H2O (40,2 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 60X25MM 24VDC IP68 TACH |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 1.44W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 60°C |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Huidige waardering: | 0.060A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
18,7 CFM (0,524 m/min) |
| Toerental |
3800 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WP0624H401 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.