Ebmpapst 3258JH ventilator
Artikelnummer:
3258JH
3258JH ebm-papst 48 V DC Axiaal ventilator 92 x 92 x 38mm 140m?/h 7W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$50,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Model: | 3258JH |
| Snelheid (RPM): | 4100 tpm |
| Luchtstroom: | 140m?/h |
| Breedte: | 92 mm |
| Hoogte: | 38,15 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 92 x 92 x 38mm |
| Voedingsspanning: | 48 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Stroomverbruik: | 7W |
| Diepte: | 92 mm |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Maximale stroom: | 173mA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3258JH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.