Sanyo 9WL0924P4J001 ventilator
Artikelnummer:
9WL0924P4J001
Sanyo 9WL0924P4J001 24V 0,21A 5,04W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,63
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9WL0924P4J001 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 5000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.21A |
| Vermogen: | 5.04W |
| Lawaai: | 44 dBA |
| Luchtstroom: | 77,7 CFM (2,2 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,42 in H2O |
| Materiaal frame: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
77,7 CFM (2,2 m/min) |
| Stroom |
5.04W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
5000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WL0924P4J001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.