Sanyo 9GA0924P4J03 ventilator
Artikelnummer:
9GA0924P4J03
Sanyo 9GA0924P4J03 24V 0,2A 4draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9GA0924P4J03 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 1500/5000 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 4.8W |
| Lawaai: | 43 dBA |
| Luchtstroom: | 77,33 CFM (2,19 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Serie: | GA |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43 dBA |
| Luchtstroom |
77,33 CFM (2,19 m/min) |
| Stroom |
4.8W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
1500/5000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9GA0924P4J03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.