Sanyo 9SG5748P5G01 ventilator
Artikelnummer:
9SG5748P5G01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$74,97
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Lawaai: | 78 dBA |
| Spanning:: | 48V |
| Vermogen: | 14W |
| Snelheid (RPM): | 8600 |
| Luchtstroom: | 546 CFM (15,461 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 2.91A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Statische druk: | 4,02 in H2O |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Fabrikant: | Sanyo |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
78 dBA |
| Luchtstroom |
546 CFM (15,461 m?/min) |
| Stroom |
14W |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
8600 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9SG5748P5G01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.