ebmpapst 3412NH ventilator
Artikelnummer:
3412NH
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Spanning:: | 12 VDC |
| Snelheid (RPM): | 3000 OMW/MIN |
| Luchtstroom: | 55,3 CFM (1,55 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 3400N |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25,4MM 12VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 15 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.50W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 3412NH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.