Sanyo Denki 9GA1212P4G0011 ventilator
Artikelnummer:
9GA1212P4G0011
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Spanning:: | 12 VDC |
| Snelheid (RPM): | 6400 TPM |
| Luchtstroom: | 134,3 CFM (3,76 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Ace 120 |
| Statische druk: | 1,470 in H2O (366,2 Pa) |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 11.16W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.930A |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
134,3 CFM (3,76 m/min) |
| Spanning |
12 VDC |
| Toerental |
6400 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9GA1212P4G0011 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.