ebmpapst 9956 ventilator
Artikelnummer:
9956
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 37,0 dB(A) |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 2450 RPM |
| Luchtstroom: | 68,9 CFM (1,93 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 9900 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X25MM 230VAC TERM |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158¡ãF (-40 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 47500 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 9956 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.