Sanyo 9G0848G101 ventilator
Artikelnummer:
9G0848G101
Sanyo 9G0848G101 48V 0,27A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$61,49
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9G0848G101 |
| RPM: | 6300 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 90,0 CFM (2,52m³/min) |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | San Ace 80 |
| Statische druk: | 0,847 in H2O (211,0 Pa) |
| Lawaai: | 51,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 80X38MM 48VDC TACH |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Andere namen: | 1688-1435 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 13.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.270A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
51,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
90,0 CFM (2,52m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9G0848G101 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.