Sanyo 9G0612G101 ventilator
Artikelnummer:
9G0612G101
Sanyo 9G0612G101 12V Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,65
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9G0612G101 |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 65,0 CFM (1,82m³/min) |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 60X38MM 12VDC TOERENTELLER |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Andere namen: | 1688-1409 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 18.50W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
65,0 CFM (1,82m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9G0612G101 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.