Sanyo 9G0612P4H0011 ventilator
Artikelnummer:
9G0612P4H0011
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Lawaai: | 49/18 |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 6/0.72W |
| Snelheid (RPM): | 9500/2850 |
| Luchtstroom: | 42,7 CFM (1,209 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.5/0.06A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,9 in H2O/0,08 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | Sanyo |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49/18 |
| Luchtstroom |
42,7 CFM (1,209 m?/min) |
| Stroom |
6/0.72W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
9500/2850 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9G0612P4H0011 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.