ebmpapst 4118N/2H8P ventilator
Artikelnummer:
4118N/2H8P
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,33
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 78 dBA |
| Spanning:: | 48V |
| Vermogen: | 120W |
| Snelheid (RPM): | 11000 |
| Luchtstroom: | 336,0 CFM (9,51 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 2.5A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Kenmerken: | PWM-besturing; Snelheidssensor (toerental) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 4100N |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
78 dBA |
| Luchtstroom |
336,0 CFM (9,51 m/min) |
| Stroom |
120W |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
11000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 4118N/2H8P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.