Sanyo Denki 9CRA0412J501 ventilator
Artikelnummer:
9CRA0412J501
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 31,8 CFM (0,890m³/min) 3 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CRA0412J501 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 31,8 CFM (0,890m³/min) |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 16.8 W |
| RPM: | 15800 voor, 12200 achter |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 40 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 2,288 in H2O (570,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Tegengesteld draaiende |
| Beëindiging: | 3 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UR |
| Beschrijving: | SANYO DENKI GELIJKSTROOM VENTILATORMOTOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 31,8 CFM (0,890m³/min) 3 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.40A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CRA0412J501 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.