Midwest Machine Tool Supply 87R637-101-BL480X ventilator
Artikelnummer:
87R637-101-BL480X
Ventilator Luchtpomp 24VDC Rechthoekig - 242,32mm L x 179,83mm H Bal 5,1 CFM (0,143m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.434,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 87R637-101-BL480X |
| Fabrikant: | Midwest Machine Tool Supply |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 5,1 CFM (0,143m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 511 W |
| RPM: | 1725 RPM |
| Breedte: | 127,0 mm |
| Type ventilator: | Luchtpomp |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 242,32mm L x 179,83mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 41 ~ 104°F (5 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | Borstelloze DC-roterende zuigercompressor |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Luchtpomp 24VDC Rechthoekig - 242,32mm L x 179,83mm H Bal 5,1 CFM (0,143m³/min) Aansluitblok |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 22.00A |
| Spanningsbereik: | 19 ~ 27 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Midwest Machine Tool Supply 87R637-101-BL480X fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.