Sanyo 9CR0612S002 fan
Artikelnummer:
9CR0612S002
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 80.0 CFM (2.24m³/min) 2 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0612S002 |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 80,0 CFM (2,24m³/min) |
| Vermogen (watt): | 38.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 11500 voor, 7000 achter |
| Beëindiging: | 2 draadkabels per ventilator |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 76,00mm |
| Statische druk: | 2.210 in H2O (550.5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Tegengesteld draaiende |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,508 lb (230,42 g) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.20A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 80.0 CFM (2.24m³/min) 2 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CR0612S002 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.