Sanyo 9CR0612S001 fan
Artikelnummer:
9CR0612S001
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 80.0 CFM (2.24m³/min) 3 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$31,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0612S001 |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 80,0 CFM (2,24m³/min) |
| Vermogen (watt): | 38.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 11500 voor, 7000 achter |
| Beëindiging: | 3 draden per ventilator |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 76,00mm |
| Statische druk: | 2.210 in H2O (550.5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Tegengesteld draaiende |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UR |
| Gewicht: | 0,507 lb (229,97 g) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.2A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 80.0 CFM (2.24m³/min) 3 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CR0612S001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.