Sanyo Denki 9ADW1TS11P0M001 ventilator
Artikelnummer:
9ADW1TS11P0M001
Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 225mm Dia Bal 597.0 CFM (16.72m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$256,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADW1TS11P0M001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 597,0 CFM (16,72m³/min) |
| Lawaai: | 67,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 61W |
| RPM: | 2350 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | San Ace 225AD |
| Afmetingen: | Rond - 225mm Dia |
| Statische druk: | 1,770 in H2O (440,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | 225X99MM, ACDC, 115V, SPLASH PRO |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 225mm Dia Bal 597.0 CFM (16.72m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.08A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 132 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADW1TS11P0M001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.