Sanyo Denki 9ADW1TS11P0H001 ventilator
Artikelnummer:
9ADW1TS11P0H001
Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 225mm Dia Bal 787.0 CFM (22.04m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$253,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADW1TS11P0H001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 787,0 CFM (22,04m³/min) |
| Lawaai: | 73,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 140W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | San Ace 225AD |
| Afmetingen: | Rond - 225mm Dia |
| Statische druk: | 3,050 in H2O (759,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | 225X99MM, ACDC, 115V, SPLASH PRO |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 225mm Dia Bal 787.0 CFM (22.04m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.06A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 132 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADW1TS11P0H001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.