ebm-papst 8314H-RS0 ventilator
Artikelnummer:
8314H-RS0
ebm-papst 8314H-RS0 DC ventilator 24V 80x80x32mm 47.1CFM 48dBA 6W 5000RPM Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8314H-RS0 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 47,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,3 in ; 33 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 48 dBA |
| Vermogen: | 6 W |
| Serie: | Plug en Play-serie |
| Grootte: | 3,2 x 1,26 (80 x 32) In. (mm) |
| Snelheid: | 5000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Aangesloten |
| Type: | Vierkant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8314H-RS0 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.