ebm-papst 614NGHH ventilator
Artikelnummer:
614NGHH
ebm-papst 614NGHH DC ventilator 24V 60x60x25mm 33CFM 3.8W 43dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,40
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 614NGHH |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 33 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 in ; 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Sintec |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 43 dBA |
| Vermogen: | 3.8 W |
| Serie: | 600NG-serie |
| Grootte: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,19 pond |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 614NGHH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.