ebm-papst 7114N ventilator
Artikelnummer:
7114N
ebm-papst 7114N DC ventilator 24V 150×38 Rond 211.89FM 55dBA 12W 2850RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$39,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 7114N |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 181,28 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5,9 x 5,9 in ; 150 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.5 A |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 72 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 55 dBA |
| Vermogen: | 12 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 7100N-serie |
| Speciale kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor; Polariteitsbescherming |
| Grootte: | 5,91 x 1,5 (150 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 620 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 7114N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.