ebm-papst 3412N-RS0 ventilator
Artikelnummer:
3412N-RS0
ebm-papst 3412N-RS0 DC ventilator 12V 92x92x25mm 49.4CFM 32dBA 2.2W 2700RPM Aansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3412N-RS0 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 49,4 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 32 dBA |
| Vermogen: | 2.2 W |
| Serie: | Plug en Play-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | Aangesloten |
| Type: | Vierkant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3412N-RS0 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.