ebm-papst 612NME ventilator
Artikelnummer:
612NME
ebm-papst 612NME DC ventilator 12V 60x60x25mm 20.6CFM 0.8W 28dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,10
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 612NME |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 21 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 in ; 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.0691 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 28 dBA |
| Vermogen: | 0.83 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 600 N-serie |
| Grootte: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 85 g |
Afmetingen verpakking: 24*17*5cm
Gewicht verpakking: 0.3KG
Brutogewicht: 0,5KG
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 612NME Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.