ebm-papst 4114NH4 ventilator
Artikelnummer:
4114NH4
ebm-papst 4114NH4 DC ventilator 24V 120x120x38mm 208.9CFM 30W 67dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$48,42
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4114NH4 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 206 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 1.25 A |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 65 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 67 dBA |
| Vermogen: | 30 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 4100 N-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 390 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4114NH4 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.