Herz 5103510 ventilator
Artikelnummer:
5103510
Ventilatorventilator, radiaal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$982,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5103510 |
| Fabrikant: | Herz |
| Spanning - Nominaal: | – |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 80W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | – |
| Type ventilator: | Radiaalventilator |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | – |
| Statische druk: | 4,015 in H2O (1000,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | BLOWER TYPE MD10, 1X230 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator, radiaal |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.670A |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Herz 5103510 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.