Herz 5103429 ventilator
Artikelnummer:
5103429
Ventilatorblazer 230VAC Y/Delta Rechthoekig/rond - 283mm L x 244mm H 53,5 CFM (1,50m³/min) 2 aansluitingen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$930,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5103429 |
| Fabrikant: | Herz |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC Y/Driehoek |
| Luchtstroom: | 53,5 CFM (1,50m³/min) |
| Lawaai: | 64,0 ~ 73,0dB |
| Vermogen (watt): | 420W |
| RPM: | 2845 RPM |
| Breedte: | 266,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 283mm L x 244mm H |
| Statische druk: | 56,205 in H2O (14000,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATORTYPE HD140, 3X230/400/480 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 230VAC Y/Delta Rechthoekig/rond - 283mm L x 244mm H 53,5 CFM (1,50m³/min) 2 aansluitingen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.00/2.10A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 440 VAC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 ~ 73,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Herz 5103429 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.