ebm-papst 4650Z-876 ventilator
Artikelnummer:
4650Z-876
ebm-papst 4650Z-876 AC ventilator 230V 119x119x38mm 94.3CFM 40dBA 19W 2650RPM: Platte stekkers
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$56,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4650Z-876 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 94,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 119 x 119 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 50 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 40 dBA |
| Vermogen: | 19 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 4600-serie |
| Grootte: | 4,69 x 1,5 (119 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2650 RPM |
| Beëindiging: | Platte stekkers |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 540 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4650Z-876 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.