ebm-papst 3412N ventilator
Artikelnummer:
3412N
ebm-papst 3412N DC ventilator 12V 92x92x25mm 49.4CFM 2.2W 32dBA Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3412N |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Huidige waardering: | 0.14166666666667 A |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 32 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Snelheid: | 2700 TPM |
| Gewicht: | 100 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3412N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.