Sunon 4558HQ/EG50060S1-C322-S9A ventilator
Artikelnummer:
4558HQ/EG50060S1-C322-S9A
Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 84,8 mm L x 71,9 mm H Koker 5,9 CFM (0,165 m³/min) 4 positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4558HQ/EG50060S1-C322-S9A |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 5,9 CFM (0,165m³/min) |
| Lawaai: | 44,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.8 W |
| RPM: | 4800 TPM |
| Breedte: | 8,80 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | EG |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 84,8 mm lang x 71,9 mm hoog |
| Statische druk: | 0,670 in H2O (166,9 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 84,8X8,8MM 5VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 84,8 mm L x 71,9 mm H Koker 5,9 CFM (0,165 m³/min) 4 positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | 2,5 ~ 5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Staal, polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | 35000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4558HQ/EG50060S1-C322-S9A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.