Sunon 4549HQ/EG50060S1-C331-S9A ventilator
Artikelnummer:
4549HQ/EG50060S1-C331-S9A
Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 96,63mm L x 75,66mm H Koker 5,7 CFM (0,157m³/min) 4 positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4549HQ/EG50060S1-C331-S9A |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 5,7 CFM (0,157m³/min) |
| Lawaai: | 44,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.9 W |
| RPM: | 4800 TPM |
| Breedte: | 9,15 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | EG |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 96,63mm L x 75,66mm H |
| Statische druk: | 0,630 in H2O (156,9 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 96.63X9.15MM 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 96,63mm L x 75,66mm H Koker 5,7 CFM (0,157m³/min) 4 positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.380A |
| Spanningsbereik: | 2,2 ~ 5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Staal, polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | 35000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4549HQ/EG50060S1-C331-S9A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.