EBM-Papst 4214GH fan
Artikelnummer:
4214GH
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Sintec 108.0 CFM (3.02m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$24,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4214GH |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 108,0 CFM (3,02m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.3 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Sintec |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 285,76 g (0,63 lb) |
| Serie: | 4200 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Sintec 108.0 CFM (3.02m³/min) 2 draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 4214GH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.