EBM-Papst 4212L fan
Artikelnummer:
4212L
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 51.0 CFM (1.43m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4212L |
| Lawaai: | 29,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 51,0 CFM (1,43m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 1600 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,639 lb (289,85 g) |
| Serie: | 4200 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 14,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 51.0 CFM (1.43m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 4212L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.