ebm-papst 414 ventilator
Artikelnummer:
414
ebm-papst 414 DC ventilator 24V 40x40x20mm 5.9CFM 1W 18dBA 6000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 414 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 5,88 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,8 in ; 20 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.04166666666667 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 18 dBA |
| Vermogen: | 1 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 400-serie |
| Grootte: | 1,6 x 0,8 (40 x 20) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 27 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
18 dBA |
| Luchtstroom |
5,88 CFM |
| Stroom |
1 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 414 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.