ebm-papst 3906 ventilator
Artikelnummer:
3906
ebm-papst 3906 AC ventilator 115V 92x92x25mm 41.2CFM 9W 41.2dBA Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3906 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 41,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 40 dBA |
| Vermogen: | 9 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 3900-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 3150 RPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,62 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40 dBA |
| Luchtstroom |
41,2 CFM |
| Stroom |
9 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3150 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3906 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.