ebm-papst 412H ventilator
Artikelnummer:
412H
ebm-papst 412H DC ventilator 12V 40x40x20mm 7.9CFM 1.6W 29dBA 8100RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$3,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 412H |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 8,24 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,8 in ; 20 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.13333333333333 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 60 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 29 dBA |
| Vermogen: | 1.6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 400-serie |
| Grootte: | 1,6 x 0,8 (40 x 20) In. (mm) |
| Snelheid: | 8100 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 27 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 412H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.