ebm-papst 412 ventilator
Artikelnummer:
412
ebm-papst 412 DC ventilator 12V 40x40x20mm 5.9CFM 0.9W 18dBA 6000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 412 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 5,88 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,8 in ; 20 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.06666666666667 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 18 dBA |
| Vermogen: | 0.8 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 400-serie |
| Grootte: | 1,6 x 0,8 (40 x 20) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 27 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 412 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.