ebm-papst 4114N/2H8P ventilator
Artikelnummer:
4114N/2H8P
ebm-papst 4114N/2H8P DC ventilator 24V 120x120x38mm 355,5CFM 120W 78dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,33
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4114N/2H8P |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 356 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Metaal |
| Geluidsniveau: | 78 dBA |
| Vermogen: | 120 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 4100 N-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1,5 (92 x 38) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
78 dBA |
| Luchtstroom |
356 CFM |
| Stroom |
120 W |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4114N/2H8P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.