ebm-papst 3414NGH ventilator
Artikelnummer:
3414NGH
ebm-papst 3414NGH DC ventilator 24V 92x92x25mm 55.3CFM 36dBA 3W 3000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3414NGH |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 53,56 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.125 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 36 dBA |
| Vermogen: | 3 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 3400 N-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 100 g |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3414NGH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.