ebm-papst 3258J/2HHP ventilator
Artikelnummer:
3258J/2HHP
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 92mm L x 92mm H Bal 138,0 CFM (3,86m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3258J/2HHP |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 138,0 CFM (3,86m³/min) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 24 W |
| RPM: | 6650 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | S-Knecht 3250J |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X38MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 92mm L x 92mm H Bal 138,0 CFM (3,86m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3258J/2HHP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.