ebm-papst 3254J/2H3P ventilator
Artikelnummer:
3254J/2H3P
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 158.0 CFM (4.42m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$177,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 3254J/2H3P |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 158,0 CFM (4,42m³/min) |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 35 W |
| RPM: | 7450 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | S-Knecht 3250J |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 158.0 CFM (4.42m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.45A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | 85000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 3254J/2H3P fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.