NMB 3115RL-05W-B66 Ventilator
Artikelnummer:
3115RL-05W-B66
NMB 3115RL-05W-B66 24V 0,50A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,21
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 3115RL-05W-B66 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.50A |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| hoogte: | 25 mm |
| Draden: | 4 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3115RL-05W-B66 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.