NMB 2006ML-05W-B50 Ventilator
Artikelnummer:
2006ML-05W-B50
NMB 2006ML-05W-B50 24V 0,12A 2 draden Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,21
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2006ML-05W-B50 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 50 mm mm x 50 mm mm x 15 mm mm |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Actueel: | 0.12A |
| Lengte: | 50 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| hoogte: | 15 mm |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2006ML-05W-B50 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.