NMB 3110KL-05W-B80 ventilator
Artikelnummer:
3110KL-05W-B80
NMB 3110KL-05W-B80 24V 0,23A 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 3110KL-05W-B80 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.23A |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| hoogte: | 25 mm |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3110KL-05W-B80 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.