NMB 2410SB-05W-B70 Ventilator
Artikelnummer:
2410SB-05W-B70
NMB 2410SB-05W-B70 24V 0,13A 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,87
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2410SB-05W-B70 |
| Spanning: | 24V |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Actueel: | 0.13A |
| Lengte: | 60 |
| Breedte: | 60 |
| hoogte: | 25 |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2410SB-05W-B70 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.