Sanyo Denki 109BF12MA2 ventilator
Artikelnummer:
109BF12MA2
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 21,5 CFM (0,602m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109BF12MA2 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 21,5 CFM (0,602m³/min) |
| Lawaai: | 44,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.84 W |
| RPM: | 1900 RPM |
| Breedte: | 32,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | San Ace B120 |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,441 in H2O (110,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 120X32MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 21,5 CFM (0,602m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.320A |
| Spanningsbereik: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109BF12MA2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.