Sanyo Denki 109BF12HA2 ventilator
Artikelnummer:
109BF12HA2
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 27,5 CFM (0,770m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109BF12HA2 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 27,5 CFM (0,770m³/min) |
| Lawaai: | 52,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 7.2 W |
| RPM: | 2400 RPM |
| Breedte: | 32,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | San Ace B120 |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,704 in H2O (175,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 120X32MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 27,5 CFM (0,770m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.600A |
| Spanningsbereik: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109BF12HA2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.