NMB 09533GA-12M-AA-00 ventilator
Artikelnummer:
09533GA-12M-AA-00
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 28,6 CFM (0,801m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 09533GA-12M-AA-00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 28,6 CFM (0,801m³/min) |
| Lawaai: | 54,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 12.4 W |
| RPM: | 3700 TPM |
| Breedte: | 33,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97 mm lang x 93,5 mm hoog |
| Statische druk: | 1,400 in H2O (348,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 97X33MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 28,6 CFM (0,801m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.03A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 09533GA-12M-AA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.