NMB 09238RG-24P-GUD-1 ventilator
Artikelnummer:
09238RG-24P-GUD-1
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 141,0 CFM (3,95m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 09238RG-24P-GUD-1 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 141,0 CFM (3,95m³/min) |
| Lawaai: | 61,0dB |
| Vermogen (watt): | 22.08 W |
| RPM: | 6700 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 09238RG |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 1,040 in H2O (258,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, VDE |
| Beschrijving: | 92X92X38MM, 24VDC, 6.700 TPM, 14 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 141,0 CFM (3,95m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.920A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 120000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 09238RG-24P-GUD-1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.