NMB 06076EA-12S-E6-0C ventilator
Artikelnummer:
06076EA-12S-E6-0C
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 85,7 CFM (2.400m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 06076EA-12S-E6-0C |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 85,7 CFM (2.400m³/min) |
| Lawaai: | 78,0dB |
| Vermogen (watt): | 67.2 W |
| RPM: | 18200 tpm voor, 16700 tpm achter |
| Breedte: | 76,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | 06076EA |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 6,620 in H2O (1648,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, dubbele snelheid, PWM-besturing, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cULus, VDE |
| Beschrijving: | 60X60X76MM, 12VDC, 18.200/16.700 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 85,7 CFM (2.400m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 5.60A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
78,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 06076EA-12S-E6-0C fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.